menu
Zieleniec 134, 57-340 Duszniki Zdrój, tel. +48 74 866 04 34, kom. 601 953 468

WYCIECZKI « powrót

Polecamy zwiedzanie licznych atrakcji w regionie takich jak: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, miasteczka uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Kłodzko, Wambierzyce, Skalne Miasto Adrspach, Zoo Safari, Jaskinia Macochy – Morawski Kras, Złota Praga, Broumov-Browar z degustacją piwa, Nove Mesto - Nachod – zamek, ogród i starówka i wiele innych miejsc.

Organizujemy także wycieczki do Pereł Polski, Czech, 
Niemiec, Austrii i nie tylko...

Zapraszamy na podróże z klimatem!

Goście Hotelu Zieleniec mogą skorzystać także z największej atrakcji  2-torowej kręgielni w klimacie OCEANARIUM, która jest wymarzonym miejscem na wieczorne spotkania towarzyskie. W Bowling Pub serwujemy napoje zimne, gorące oraz wspaniałe drinki. Gwarantujemy udaną zabawę i integrację. Obok  gry w kręgle  polecamy rywalizację indywidualną podczas gry w bilard czy inne gry zręcznościowe. Pracownicy kręgielni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i służą pomocą.

Na terenie Hotelu*** Zieleniec możemy zorganizować:

  • Imprezy integracyjne
  • Turnieje firmowe
  • Urodziny dla dzieci i dorosłych

Nasz Hotel ze względu na liczne atrakcje, doskonałe położenie oraz wysoki standard zapewnia swoim Gościom najlepsze warunki zarówno do aktywnej rekreacji,  błogiego relaksu, jak i komfortowego wypoczynku i relaksu w Dusznikach Zdroju.

Galeria


Noclegi zieleniec

Newsletter