SPA w Hotelu Zieleniec

Zimą, kiedy na dworze często jest chłodno i ponuro, nasza skóra wydaje się szara i zmęczona, a samopoczucie podupada, warto wybrać się do SPA, gdzie można pozytywnie wpłynąć nie tylko na humor, ale też zdrowie i urodę. Z Centrum SPA w Hotelu Zieleniec bardzo ochoczo korzystają miłośnicy sportów zimowych, którzy przyjeżdżają do Duszników Zdrój i okolicznych miejscowości, aby skorzystać z tutejszych ośrodków narciarskich. Po całym dniu spędzonym na nartach lub desce nie ma nic przyjemniejszego niż odprężający masaż czy pobyt w gorącej saunie.

Centrum SPA – dla ciała i ducha

Wizyta w SPA to przede wszystkim doskonały sposób na odstresowanie się i wyciszenie. Masaże i zabiegi kosmetyczne wpływają pozytywnie nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim samopoczucie. Oferta Centrum SPA w Hotelu Zieleniec jest bardzo urozmaicona, dlatego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Nasi goście mogą skorzystać przede wszystkim z sauny suchej (fińskiej) i parowej, gabinetu masażu, salonu kosmetycznego, zewnętrznego jacuzzi na tarasie z alpejskim klimatem oraz podwodnymi masażami, a także natrysków i specjalnie przygotowanej sali relaksu z muzyką odprężającą.

Tego rodzaju zabiegi SPA są szczególnie zalecane zimą, kiedy nasza skóra jest przesuszona, organizm przemęczony, a układ odpornościowy osłabiony. W ten sposób można poprawić kondycję skóry, a także zredukować stres i napięcie mięśni.

Do skorzystania z Centrum SPA zachęcamy wszystkich gości Hotelu Zieleniec, którzy oprócz zwiedzania okolicznych atrakcji lub całodziennego szusowania na stokach mogą dodatkowo odprężyć się podczas gorących kąpieli parowych i wodnych. Do SPA można wybrać się też na weekend. Podczas krótkiego, aczkolwiek intensywnego pobytu, można skorzystać ze wszystkich zabiegów, co stanowi idealną okazję do kompleksowego odpoczynku i regeneracji. Oprócz wizyty w SPA warto też zadbać o długi sen oraz zdrową dietę. To wszystko sprawi, że cały nasz organizm będzie funkcjonował prawidłowo – bez względu na porę roku!