wyjazd pracowniczy

 

Imprezy integracyjne już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z wieczornym wyjściem na piwo w gronie współpracowników i pod czujnym okiem szefa. Obecnie mniejsze i większe przedsiębiorstwa dążą do tego, aby tego rodzaju spotkanie pracownicze rzeczywiście było szansą na prawdziwą integrację, która będzie sprzyjać osiąganiu wspólnych celów zawodowych. Z tego też powodu coraz większym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy integracyjne.

W Hotelu Zieleniec z Centrum Spa mamy przyjemność organizowania wielu imprez integracyjnych, które organizowane są z różnych okazji, m.in. szkoleń, świąt, dołączenia do firmy nowych pracowników, ważnych dla firmy wydarzeń, czy sukcesów, które udało się osiągnąć dzięki solidnej i wytrwałej pracy wszystkich zatrudnionych osób. Tego rodzaju imprezy to nie tylko szansa na odpoczynek wśród wspaniałych krajobrazów, ale również okazja do budowania więzi, zaufania i wspólnego szacunku.

Znaczenie imprezy integracyjnej dla rozwoju firmy

Impreza integracyjna to coś więcej niż zwyczajna “impreza” w potocznym tego słowa znaczeniu. Współcześnie firmy coraz częściej stawiają właśnie na takie aktywne i kreatywne firmy integracji, która odbywa się poza siedzibą firmy, czyli np. podczas wspólnego wyjazdu. Imprezy takie mają na celu przede wszystkim poprawienie relacji między współpracownikami, czasami również rozładowanie skrywanych napięć oraz wzmocnienie identyfikacji z firmą. To z kolei przekłada się na skuteczność działania w przyszłości.

Co więcej, współcześnie dąży się do tego, aby podczas wyjazdu integracyjnego zapewnić pracownikom takie wrażenia, których nie byliby w stanie doświadczyć na co dzień. Gry, zabawy, możliwość wspólnego relaksu w SPA, czy wspólne wędrówki to okazja do lepszego poznania zespołu, a jednocześnie dobra zabawa, która stanowi najlepszy zastrzyk pozytywnej energii.

Wyjazdy atrakcyjne to doskonała okazja do zbudowania więzi w zespole, a także sposób na okazanie szacunku do pracowników oraz podkreślenie ich znaczenia dla działania całej firmy.